Stanislav Benešovský

fotograf & tvůrce videí

S čím vám mohu pomoci?

Foto

Jsem svatební, portrétní a reportážní fotograf. Zachytím pro vás krásné momenty vašeho života. Dokážu však zajistit i kvalitní produktovou fotografii.

video

Natočím pro vás vše od svatebního klipu, až po extrémní triatlon. Natáčení videí je mým velkým koníčkem více jak 10 let. Profesionálně se natáčení věnuji od r. 2019.

Dron

Záběry z dronu jsou originální a neokoukané. Dokáží krásně ozvláštnit výsledné video.  Tak nahlédněte na svět z ptačí perspektivy a těšte se z úžasných záběrů.

     Vyprávím příběhy

 

..příběhy prostřednictvím
videa a fotografie

Jmenuji se Stanislav Benešovský. S mojí manželkou žijeme v malebné vesničce Radějov na jihu Moravy.  Jsem fotograf, tvůrce videí a hrdý táta.

Tvorbě videí a fotografii se věnuji více než 10 let. Moje práce se pro mě stala posláním a jsem pyšný na to, že je i mým koníčkem. Do mého portfolia patří svatební focení, svatební video, portrétní fotografie, reportážní fotografie, produktová fotografie a v neposlední řadě také velmi oblíbené videa z dronu.

Za svůj největší úspěch považuji natáčení českého triatleta Petra Vabrouška pro dokument Norseman 2016 vysílaného Českou Televizí.

Pracuji také jako marketingový konzultant ve společnosti ImperialMedia v Uherském Hradišti. Kvalitní fotografie a video jsou základem úspěchu každé prezentace, ať už osobní nebo značky.

svatby

Svatební fotografie nebo video, které budete chtít ukázat světu. Užijte si váš velký den bez starostí a my se postaráme o zvěčnění vzpomínek.

  Firemní foto/video

  Odlište se od konkurence skvěle vypadajícími záběry vaší společnosti.

  Záběry z dronu

  Fotografie a videa z dronu, které vás zcela pohltí svým originálním úhlem pohledu.

  Sport & akce

  Rodinné focení

  Eventy

  Portréty

   

  Produkty

  Turistické cíle

  Natočím vše od svatby až po extrémní triatlon..

  Blog

  Úžasná reakce ženicha, když poprvé uviděl nevěstu

  Úžasná reakce ženicha, když poprvé uviděl nevěstu

  Jsem člověk, který miluje emoce. Když se dívám na Titanic, vždycky doufám, že ten ledovec přeci jen minou 😀 Netajím se tím, že při filmu Armageddon mi zvhlne oko, když Harry zmáčkne tlačítko na jaderné hlavici na asteroidu.  No a občas se dojmu i na vašich svatbách,...

  Absolvoval jsem Masterclass pro svatební kameramany

  Absolvoval jsem Masterclass pro svatební kameramany

  Lubošovu práci sleduji dlouho a když na mě vyskočila informace, že Forpix pořádá Masterclass, neváhal jsem. Ověřil jsem, zda-li jsou poslední místa ještě volná a potvrdil objednávku. O víkendu v sobotu jsem natočil svatbu, celou neděli jsem strávil editem, abych mohl...

  Tip na výlet: Přehrada Bystřička

  Tip na výlet: Přehrada Bystřička

  Venku se udělalo krásně, a než se nám opět na chvíili ochladí, musel jsem toho využít. Jarní poletání s dronem u přehrady Bystřička Pokud by jste hledali plány kam vyrazit na výlet, určitě dopročuji. Přehrada na Bystřičce je jednou z nejstarších přehradních hrází v ČR...

  Partneři a spokojení klienti

  Roman HaluzaRoman Haluza
  11:31 01 Feb 22
  Pokud hledáte fotografa na portrétní focení, na rodinné focení, nebo na focení svatby či jakékoliv jiné focení můžu Standu vřele doporučit. Dokáže do fotek zachytit momenty, ke kterým se budete rádi vracet! 🙂
  Denisa FoersterovaDenisa Foersterova
  08:17 26 Oct 21
  Úžasný fotograf. Rychlost bezkonkurenčně nejlepší. A přístup k dětem i k nám byla božská. Nejlepší zkušenost. Mohu všem doporučit. Určitě půjdeme příště znova.
  Kristýna ŠtěrbováKristýna Štěrbová
  14:55 08 Sep 21
  Standa nám natáčel náš svatební den a nemohli jsme si vybrat lépe. Profesionální přístup a milé jednání. Video, které nám Standa předal za necelý týden, vhrklo slzy do oči celé rodině. Krásně zvolená muzika, krásně zachycené momenty. Určitě doporučujeme všema deseti. 🙂
  Tomáš AdamTomáš Adam
  16:38 03 Sep 21
  Standu už známe delší dobu, proto pro nás byl jasnou volbou při tvorbě svatebního videa. Profesionální přístup je u něj na prvním místě. Pokud chcete video s pořádnou dávkou autenticity a emocí, tak Standa je ten pravý. Pokaždé když se díváme na naše video, tečou nám slzy.
  Barbora JeřábkováBarbora Jeřábková
  07:20 26 Aug 21
  Skvělý fotograf, rychlost, kvalita, super jednání 🙂 všechno proběhlo v naprosté pohodě a klidu. Byla to nejlepší volba kterou jsem mohla udělat na mé svatbě 🙂❤️ Byla jsem zcela spokojená
  js_loader